Кариери
Информация

Постоянното разрастване на компанията е предпоставка и за постоянното търсене на кадри.

Предлагаме привлекателни условия за всеки:

  • Много добро възнаграждение
  • Сплотен екип в няколко различни отдела
  • Чудестна работна атмосфера
  • Безопасни условия на труд
  • Стандартно работно време

Компанията предлага множество фирмени облаги, като например осигурена храна, работно облекло, помещения за почивка, паркинг за служители и др.

За нас е важно да предоставим най-добри условия за работа на служителите си. Така работата се превръща в удоволствие.

Търсените от нас кадри най-често са: шофьор-доставчик, складов работник, производствен работник, административен персонал.

В момента търсим:

ПРОИЗВОДСТВЕН РАБОТНИК

Основни отговорности:
• Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
• Спазване на технологичните изисквания и инструкции за работа на работното място;
• Спазване изискванията свързани с качеството на продукцията;
• Спазване на хигиенните и здравни норми.

Основни изисквания:
• Сръчност, правилна координация и внимание към детайла;

• Завършено средно образование;
• Производствен опит - ще се счита за предимство;
• Отговорност и лоялност към производствения процес;
• Чисто съдебно минало;
• Спазване на здравните и безопасни условия на труд (ЗБУТ).

ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК

Отговорности:
- Доставя стока до клиентите и се грижи за запазване на добрия й външен вид при транспортирането в хладилни автомобили.
- Грижи се за предаването на клиента на фактурите и стоковите разписки, придружаващи стоката;
- Участва в подготовката и комплектоването на заявките в склада.
- Поддържа добра комуникация и отношения с клиентите;
- Грижи се за техническата изправност и добрия външен вид на повереното му МПС.

Изисквания:
- Завършено средно образование;
- Добро познаване на София град и околностите;
- Опит на позиция със същите или сходни отговорности;
- Дисциплинираност и отговорност; Енергичност и спазване на заложените срокове;
- Висока степен на работна етика;
- Шофьорска книжка - категория B; категория C е предимство.

Нашето предложение:
- Работа в компания лидер на пазара в своя сектор;
- Възможност за обучение и развитие;
- Отлични условия на труд;
- Добро възнаграждение + допълнителни бонуси;
- Възможност за платени командировки из страната.

СКЛАДОВ РАБОТНИК

• Правилно позициониране, обработка и съхранение на рибни свежи/замразени и сухи стоки;
• Подготовка и изпълнение на поръчки според предварително изготвена програма (товарене, разтоварване, опаковане, поставяне на етикети и др);
• Ефективна и безопасна работа със складови машини инвентар и екипировка;
• Поддържане на чисто и безопасно работно място и оптимизиране на работния процес;
• Следване на стандартите за работа, както и процедури, правила и регулации.

• Опит като складов работник в склад за месо, риба или други хранителни продукти - предимство;
• Завършено средно образование - предимство;
• Отговорност и лоялност;

Компанията предлага:
• Стандартно работно време: Понеделник-Петък 08:30-17:30 (1 час обедна почивка) и събота до 13:00.
• Конкурентно твърдо възнаграждение.
• Трудов договор на пълно работно време;
• Осигурен безплатен обяд от компанията;
• Осигурено работно облекло.

Моля изпращайте вашите автобиографии на адрес: jobs@alexfish.bg

За нас и нашата дейност

Фирмата е основана през 1991 година като частна семейна компания специализирана в продажбата и дистрибуцията на морски продукти. В годините Алексфиш е раширявала дейността си непрекъснато. През 2013 година компанията отваря своя собствена производствена и логистична база в ж.к. Враждебна, където се преработва основно сьомга и други видове риба, за направата на сурови и пушени филета с най-модерните машини в световен мащаб.

Днес компанията е вносител и производител на морски и суши продукти от повече от 30 страни по целия свят. Към момента асортимента надхвърля 1400 продукта в категории замразени, охладени, сухи и нeхранителни продукти. Продукцията на компанията се разпространява успешно във водещите ресторанти, хотели и хипермаркети в България. Като също така се извършва износ към 5 страни от Европейския съюз.